Wieloaspektowa działalność

Alois Dallmayr lub krótko Dallmayr to duże delikatesy w samym sercu Monachium z ponad trzystuletnią tradycją i jedna z najbardziej znanych niemieckich marek kawy. Pod jednym dachem działa tu dziś wiele różnych przedsiębiorstw. Czytaj dalej

Tradycyjne przedsiębiorstwo do dziś pozostało własnością rodziny i dzieli się na następujące działy: Delikatesy i Gastronomia, Party & Catering, Kawa i herbata oraz Vending & Office. „Dallmayr” w Monachium to miejska instytucja przyciągająca rocznie około trzech milionów mieszkańców i turystów z całego świata.

Georg Randlkofer kieruje oddziałami Delikatesy i Gastronomia oraz Party & Catering, a Wolfgang Wille – Kawa i herbata oraz Vending & Office. Obaj są osobiście odpowiedzialnymi wspólnikami holdingu Alois Dallmayr.

Przedsiębiorstwo zatrudnia około 2.500 pracowników na całym świecie, z czego około 1700 w Niemczech. W pięciu siedzibach w Niemczech – w Monachium, Berlinie, Brunszwiku, Bremie i Dortmundzie – Dallmayr produkuje rocznie ok. 46 000 ton kawy palonej. Dział Vending & Office działa w czternastu krajach w Europie oraz w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Poza sklepem Dallmayr oferuje wyszukaną gastronomię na terenie całych Niemiec, a dodatkowo także dwa wyspecjalizowane przedsiębiorstwa zależne: kawa Azul w Bremie oraz kawa Heimbs w Brunszwiku.


Podróż w czasie z Dallmayr aż do roku 1700

 

Historia na taśmie czasu

Spacer po delikatesach
w Monachium

 

Główna siedziba w Monachium

Zapraszamy do odkrywania subtelnej różnicy, jaką daje zamiłowanie do szczegółu

 

Filozofia jakości

Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi biurami prasowymi

 

Prasa i nowości

Zapraszamy do składania aplikacji i dołączenia do naszego zespołu

 

Praca


Ta strona korzysta z plików cookies. Po więcej informacji, kliknij tutaj. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.