Ziarno kawy

Spojrzenie za ziarno kawy

Praktycznie żaden inny naturalny produkt nie jest tematem tak wielu legend i anegdot co kawa. O żadnym innym napoju nie napisano tylu tekstów — dostępnych jest chociażby 19 000 badań naukowych. Na tej stronie otwieramy przed Państwem bramę do „Kawowej przygody” i wielu ciekawych tematów, znacznie wykraczających poza opis naszego asortymentu. Więcej informacji znaleźć można na naszej międzynarodowej stronie internetowej.

Gwarancja jakości

Pierwsza wzmianka dotycząca delikatesów pojawiła się już w roku 1700. Dwieście lat później firma Dallmayr stała się dostawcą królewskiego dworu i zyskała sławę. Najlepszych w Europie i były dostawcą produktów dla bawarskiego domu królewskiego i dworu cesarza Niemiec w Berlinie. Teraz także naszym hasłem przewodnim jest: „Jakości na najwyższym poziomie”. Zarówno w dziedzinie kawy, herbaty, jak i naszych delikatesów.

Zachowanie równowagi

Jako przedsiębiorstwo rodzinne, od zawsze troszczymy się nie tylko o naszych pracowników, lecz także o rolników uprawiających kawę oraz o ich środowisko. W sposób szczególny wspieramy Etiopię i Tanzanię. Współpraca z Almaz, fundacją Karlheinza Böhma i Instytutem Jane Goodall ma dla nas wyjątkowe znaczenie. Produkty wyróżnione znakiem UTZ Certified, pieczęcią Bio i Fairtrade uzupełniają nasz asortyment.

Wiedza o kawie

Czy wiedzą Państwo, że niepalone ziarna kawy to suszone pestki owoców kawy, które dla człowieka są niejadalne? Ich zapach przypomina odrobinę zapach siana. Dopiero proces palenia wyzwala reakcje chemiczne, które uwalniają z ziaren nawet 1000 różnych aromatów. Firma Dallmayr podąża śladami tajemnic ziaren kawy. Zapraszamy do wspólnej podróży...

Mediateka

Wszystkie pokolenia w Niemczech znają telewizyjną reklamę, której elementem jest niepowtarzalna melodia Dallmayr, wnosząca do domu zapach świeżo palonej kawy.  Zapraszamy do obejrzenia najnowszych i archiwalnych spotów reklamowych firmy Dallmayr. W sekcji Mediateka można także znaleźć nastrojową muzykę, która pozwoli Państwu odprężyć się przy filiżance kawy.


Więcej informacji na te tematy można znaleźć na naszej międzynarodowej stronie internetowej:

Najlepsze z najlepszych

Gwarancja jakości

Szanujemy wartości. Dbamy o zachowanie równowagi.

Zachowanie równowagi

Dobrze wiedzieć

Wiedza o kawie

Brzmienie kawy

Mediateka


Ta strona korzysta z plików cookies. Po więcej informacji, kliknij tutaj. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.