CZYSTE KAWOWE DOZNANIE

Dallmayr French Press Selection

Na tropie czystego aromatu

Subtelny smak orzecha laskowego i migdałów z owocową domieszką aromatu dojrzałych jabłek Boskop i skórki pomarańczy to rozkosz dla podniebienia. Z całości powoli wydobywa się nieco czekoladowa słodycz. Te i podobne opisy, brzmiące jak opinie padające z ust kelnera, zostały w rzeczywistości przygotowane przez ekspertów w dziedzinie kawy.

W jednym ziarnie drzemie nawet tysiąc różnych aromatów. Dotychczas jeszcze nikomu nie udało się trafić na ślad wszystkich składników. Aby także „normalni” miłośnicy kawy mogli własnymi zmysłami poczuć te wszystkie detale, zalecamy przygotowanie kawy w kawiarce. Bezpośrednie połączenie kawy i wody pozwala wartościowym aromatom lekko się uwolnić i całkowicie się rozwinąć.

Kawowa rozkosz w najpiękniejszej formie

Nasze klasyczne palone, gruboziarniste kawy idealnie nadają się do przygotowania w kawiarce — a jedna z nich nadaje się do tego perfekcyjnie: Dallmayr French Press Selection. We współpracy z firmą BODUM®, duńską marką specjalizującą się w produktach do kawy i herbaty, stworzyliśmy tę odmianę specjalnie do kawiarki Chambord. Kawa jest już grubo zmielona, dzięki czemu wystarczy tylko wlać gorącą wodę do dzbanuszka.

Nowy czas rozkwitu kawowej kultury

Dawniej klasyczna pijalnia kawy była dla wielu gości drugim domem. Filiżanka za filiżanką serwowana była nieśpiesznie, spokojnie, stylowo. Tę tradycję ponownie rozbudzają Dallmayr French Press Selection i BODUM® . Wspólnie celebrujemy kulturę kawową w nowoczesny sposób i oferujemy wyjątkowe doznania smakowe.  Symbolem marki Dallmayr French Press Selection jest jej pikantna nuta. Podczas przygotowywania w kawiarce można podążać śladem tego aromatu.

Porada od naszego kawowego mistrza

Jeżeli kawa nie będzie pita od razu, należy przelać ją do podgrzanego za pomocą gorącej wody dzbanka. Kawa, która będzie zbyt długo stać w kawiarce, zgorzknieje.


Co chcą Państwo teraz zrobić?

Przejść do profilu smakowego
Kupić w sklepie internetowym

Ta strona korzysta z plików cookies. Po więcej informacji, kliknij tutaj. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.